دسترسی سریع


جستجو


 

  

صفحه اصلی > شرکتهای هم گروه > لیزینگ کارآفرین > معرفی شرکت 
معرفی شرکت

شركت ليزينگ كارآفرين در يك نگاه :

شرکت لیزینگ کارآفرین در سال 1383 بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده با مؤسسه مالی بین‌المللی (IFC) و بانک وطنی کویت (NBK) با دریافت مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شماره 232617 تأسیس شد.

موضوع فعالیت شرکت، تأمین منابع مالی مشتریان جهت خرید کالاهای منقول و غیرمنقول در قالب قراردادهای اجاره به شرط تملیک و فروش اقساطی در چارچوب قانون عملیات بانکی، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های بانک مرکزی است. رسالت اصلی شرکت لیزینگ کارآفرین، مشارکت در سیاست‌های دولت و کمک به حفظ سرمایه‌های ملی از طریق جایگزینی ماشین‌آلات، کمک به ایجاد اشتغال، توسعه فروش محصولات تولیدی و افزایش توان خرید کالاهای سرمایه‌ای برای رفع نیاز اقشار متخصص در صنایع مختلف می‌باشد. این شرکت که 100 درصد سهام آن متعلق به بانک کارآفرین است در سال 1397 توانست با بهره‌گیری از دانش و نیروهای متخصص و رویکرد جدید مدیریتی، استاندارد‌های ISO 9001 و ISO 10002 را دریافت نماید. همچنین در سال 1398 با تمدید و دریافت مجوز فعالیت دوساله به شماره 201467 از بانک مرکزی، به‌عنوان اولین نهاد‌ مالی ایرانی موفق به اخذ استاندارد‌های ISO 31000 و ISO 10014 شد.

شرکت لیزینگ کارآفرین اهداف خود را، ارتقا جایگاه در صنعت لیزینگ، افزایش بهره‌وری و میزان سرمایه، حداکثرسازی رضایت مشتری، سرعت بالای ارائه خدمات، توسعه حوزه جغرافیایی تحت پوشش، شفافیت، و تنوع خدمات قرار داده است.


ماموريت اصلي :

ماموريت اصلي شركت حضور موثر و راهبردي در صنعت تامين مالي و شركتهاي مالي (corporate finance) قرار گرفته و از اينرو فعاليت شركت در زمينه تامين مالي تجهيزات سنگين عمراني ، معدني (دستگاههاي راه و ساختمان ، حفاري و اكتشاف ) نفت و گاز و انرژي ، صنعتي و خدماتي ، ماشين آلات خط توليد ، تجهيزات پزشكي و بيمارستاني و واگذاري كليه كالاهاي مجاز از جمله كالاهاي مصرفي بادوام، لوازم خانگي، تجهيزات رايانه اي، تجهيزات پزشكي و بيمارستاني، تجهيزات ساختماني از قبيل دستگاههاي برودتي- گرمايشي و آسانروها، تجهيزات و دستگاه هاي ارائه انواع خدمات، انواع خودرو، واگن، هواپيما، كشتي، ماشين آلات صنعتي كارخانجات، تجهيزات و ماشين آلات راهسازي و ساختمان سازي و ساختمان و نظاير آنها و واگذاري آنها به متقاضيان از طريق اجاره اعتباري (اجاره هاي مالي و سرمايه اي) يا فروش اقساطي ميباشد . از آنجائيكه كشور ما داراي بستر مناسب سرمايه گذاريهاي صنعتي و خدماتي در بخشهاي مختلف ميباشد، تامين مالي دارائيهاي ثابت درآمد زا و مولد حمايت بسزائي براي انواع كسب و كارهاي اشتغال آفرين صاحبان كسب و كار (اشخاص حقيقي و حقوقي)خواهد بود كه بخشي از نيازهاي تامين منابع مالي خود را از طريق ليزينگ فراهم نمايند.

شركت ليزينگ كار آفرين آمادگي دارد با استفاده از مديران و كارشناسان با تجربه و متخصص در امور اعتباري ، بازرگاني ، مــالي و حقوقي به بررسي نياز مشتريـــــــان خود و انعقاد قرارداد با آنان بپردازد.

دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩


پیوندهای اقتصادیآمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4303 | بازدید امروز : 329 | کل بازدید : 597115 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 

 کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت سرمایه گذاری بانک کارآفرین تعلق دارد. Privacy Policy / Copyright © 2013 - 2014, Karafarin Investment Group