دسترسی سریع


جستجو


 

  

صفحه اصلی > شرکتهای هم گروه > بیمه عصر امین کارآفرین > محصولات و خدمات > مشاوره و نیازسنجی بیمه ای 
مشاوره و نیازسنجی بیمه ای

مهمترین رسالت شرکت خدمات بیمه ای، ارائه بهترین مشاوره به بیمه گذار برای اخذ مناسب ترین پوشش بیمه ای با کمترین حق بیمه ممکن است. چنانچه بیمه گذاری به درستی توسط مشاور بیمه راهنمایی گردد، می تواند مناسب ترین پوشش بیمه ای را از شرکت بیمه اخذ کند و در زمان بروز حادثه به بهترین نحو ممکن خسارت وارده را از شرکت بیمه دریافت نماید.

بر این اساس کارشناسان شرکت عصر امین کارآفرین آمادگی دارند جهت تحقق رسالت حرفه ای خود، به کلیه بیمه گذاران از جمله مشتریان، سپرده گذاران و سهامداران محترم بانک کارآفرین مشاوره های بیمه ای لازم را ارائه نمایند. کارشناسان و مسؤلین شرکت عصر امین کارآفرین تلاش می کنند در ابتدا اطلاعات اولیه را از بیمه گذاران دریافت کنند و شناخت کافی از ریسکها و نیازهای بیمه ای آنان حاصل نمایند و سپس بر اساس این اطلاعات، پوشش های بیمه ای مناسب را به آنان پیشنهاد نمایند. درصورتیکه بیمه گذاران محترم در مورد رشته بیمه خاصی نیاز به کسب اطلاعات و مشاوره داشته باشند، کارشناسان شرکت عصر امین کارآفرین، شرایط بیمه آن را بطور کامل تشریح نموده و نحوه اخذ پوشش بیمه ای مربوط به آن را توضیح خواهند داد و سپس با ارائه فرم های پیشنهاد بیمه به بیمه گذاران، آنان را در ارائه اطلاعات یا تکمیل پرسشنامه ها راهنمایی خواهند نمود.

دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩


پیوندهای اقتصادیآمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4236 | بازدید امروز : 328 | کل بازدید : 597114 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 

 کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت سرمایه گذاری بانک کارآفرین تعلق دارد. Privacy Policy / Copyright © 2013 - 2014, Karafarin Investment Group