دسترسی سریع


جستجو


 

  

صفحه اصلی > شرکتهای هم گروه > بیمه عصر امین کارآفرین > محصولات و خدمات > پرداخت خسارت بیمه بدنه اتومبیل 
پرداخت خسارت بیمه بدنه اتومبیل

شرکت عصر امین کارآفرین، یکی از معدود شرکت های خدمات بیمه ای بیمه کارآفرین است که مجوز پرداخت خسارت بیمه بدنه اتومبیل دارد. بر این اساس کلیه بیمه گذارانی که بیمه نامه های بدنه اتومبیل خود را از شرکت عصر امین کارآفرین اخذ نموده اند،‌ می توانند در زمان بروز خسارت یا حادثه تصادف، با دفتر مرکزی شرکت یا هر یک از دفاتر مستقر در شعب بانک کارآفرین تماس حاصل کنند و با مراجعه حضوری مراحل رسیدگی را انجام داده و چک خسارت را از شرکت عصر امین کارآفرین دریافت نمایند. درصورتیکه اتومبیل مربوطه در اثر شدت حادثه یا تصادف، قادر به حرکت نباشد، با یک تماس تلفنی و ارائه اطلاعات اولیه، کارشناسان خسارت شرکت عصر امین کارآفرین در محل حضور خواهند یافت و کار رسیدگی و پرداخت خسارت را در اسرع وقت انجام خواهند داد.

 

مشاوره و پیگیری خسارت سایر رشته های بیمه

شرکت عصر امین کارآفرین، خود را موظف می داند در صورت بروز خسارت در مورد کلیه بیمه نامه های صادره خود، مشاوره و راهنمایی های لازم را جهت انجام مراحل رسیدگی و دریافت خسارت به بیمه گذاران محترم ارائه نماید. مدیران، مسؤلین و کارشناسان شرکت عصر امین کارآفرین تلاش می کنند در زمان خسارت به گونه ای ارائه خدمات نمایند که بیمه گذاران محترم کمترین رفت و آمد را به شرکت بیمه داشته باشند.

 


دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩


پیوندهای اقتصادیآمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4082 | بازدید امروز : 330 | کل بازدید : 597116 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 

 کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت سرمایه گذاری بانک کارآفرین تعلق دارد. Privacy Policy / Copyright © 2013 - 2014, Karafarin Investment Group