دسترسی سریع


جستجو


 

  

صفحه اصلی > شرکتهای هم گروه > بیمه عصر امین کارآفرین > محصولات و خدمات > صدور بیمه نامه 
صدور بیمه نامه

شرکت های خدمات بیمه ای، نمایندگی های حقوقی شرکت بیمه یا بیمه گر هستند که کار مشاوره و ارائه پوشش بیمه به بیمه گذار یا صدور بیمه نامه را انجام می دهند. این نمایندگی های حقوقی بیمه به عنوان واسطه بین بیمه گر و بیمه گذار عمل می کنند و بر حسب توانمندی های تخصصی، مالی و فنی خود، ممکن است در بعضی یا اکثر یا تمام رشته ها بیمه نامه صادر نمایند. شرکت عصر امین کارآفرین با توجه به توانمندی تخصصی و مالی بسیار بالا و کادر فنی و بیمه ای قوی و با سابقه چندین ساله در این مورد، مجاز به صدور بیمه نامه در کلیه رشته های بیمه اموال، اشخاص و مسؤلیت بیمه کارآفرین می باشد. بر این اساس پرسنل فنی این شرکت در گروه های بیمه ای مختلف سازماندهی شده اند و روزانه تعداد بیشماری بیمه نامه در رشته های مختلف آتش سوزی، باربری، اتومبیل، عمر و مسؤلیت صادر می نمایند.

از آنجائیکه فلسفه وجودی شرکت عصر امین کارآفرین در وهله اول خدمت رسانی بیمه ای به بانک کارآفرین و مشتریان و سپرده گذاران آن و نیز عموم مردم در سراسر کشور بوده است، در حال حاضر کلیه افرادی که از بانک کارآفرین هر نوع تسهیلات یا وام دریافت می نمایند دارای حداقل یک بیمه آتش سوزی،‌عمر مانده بدهکار،‌ باربری یا اتومبیل صادره از سوی شرکت هستند. عمده ترین بیمه نامه هایی که در حال حاضر توسط شرکت عصر امین کارآفرین صادر می شود به قرار زیر می باشند:

 

بیمه نامه های باربری

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که برای خرید کالا از کشورهای خارجی در بانک کارآفرین مبادرت به گشایش اعتبار می کنند، بیمه نامه های باربری خود را از شرکت عصر امین کارآفرین دریافت می نمایند و بدین ترتیب کالاهای خریداری شده آنان از طرفهای خارجی در کشورهای مختلف، از مبدأ در کشور خارجی تا مقصد در هر یک از بنادر، ورودی ها و گمرکات ایران یا انبار کالای بیمه گذار تحت پوشش بیمه باربری می باشند. دراین رابطه افراد و اشخاص حقیقی تاجر، واردکنندگان کالاهای خارجی و افراد صاحب نام کشور از بیمه گذاران شرکت عصر امین کارآفرین هستند و بطور روزانه و مرتب از خدمات بیمه باربری بهره مند می گردد.

 

بیمه نامه های آتش سوزی

در شرکت عصر امین کارآفرین علاوه بر آنکه برای واحدهای صنعتی، تجاری و خدماتی متعلق به عموم مردم شامل کارخانجات، کارگاهها، فروشگاهها و دفاتر کار اداری یا منازل مسکونی بصورت انفرادی یا در قالب مجتمع های مسکونی "بیمه نامه آتش سوزی" صادر می شود، بطور ویژه برای کلیه مشتریان بانک کارآفرین که در قالب قراردادهای مشارکت و در قبال رهن قرار دادن ملک یا واحدهای تجاری و صنعتی خود از تسهیلات این بانک استفاده می کنند، "بیمه نامه های آتش سوزی مرهونات" صادر می گردد. در این بیمه نامه ها کلیه خطرات اصلی بیمه نامه (شامل آتش سوزی، صاعقه، انفجار) و خطرهای اضافی (مثل زلزله، سیل، طوفان، سرقت، ترکیدگی لوله آب و ...) مطابق درخواست بیمه گذار یا بانک کارآفرین تحت پوشش قرار می گیرند.

 

بیمه نامه های عمر مانده بدهکار

شرکت عصر امین کارآفرین بر اساس قرارداد منعقده با بانک کارآفرین، برای کلیه افرادی که از بانک در سراسر کشور وام دریافت می کنند، "بیمه نامه عمر مانده بدهکار" صادر می نماید. بدین ترتیب در صورت فوت وام گیرنده در طول مدت قرارداد، کل مانده بدهی وی به بانک کارآفرین توسط شرکت بیمه کارآفرین پرداخت می شود و از این بابت هیچگونه مراجعه یا ادعایی بر علیه ورثه انجام نمی شود.

 

بیمه نامه های اتومبیل (ثالث و بدنه)

کلیه اتومبیل های متعلق به بانک کارآفرین و شرکت های زیر مجموعه آن و کارکنان و بسیاری از مشتریان آنها نزد شرکت عصر امین کارآفرین بیمه نامه های شخص ثالث یا بدنه دارند. این بیمه نامه ها یا در قالب قراردادهای گروهی و یا بصورت انفرادی صادر می شود و بیمه گذاران از تخفیفات و مزایایی همچون تخفیف گروهی، تخفیف عدم خسارت، تخفیف نقدی و ... (تا 60% تخفیف) بهره مند می گردند.

 

 

بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری

این بیمه نامه که اولین بار در ایران توسط شرکت بیمه کارآفرین طراحی و عرضه شد، در حال حاضر به تعداد گسترده ای توسط شرکت عصر امین کارآفرین صادر می شود و بیمه گذاران از مزایای طولانی مدت آن بهره مند می گردند. در این بیمه نامه، بیمه گذاران محترم هم تحت پوشش خطر فوت قرار دارند و هم از مزایای سرمایه گذاری و سودآوری مربوط به حـق بیمه های پرداخـتی به شرکت بیمه برخوردار می گردند. در سالهای اخیر این بیمه نامه بصورت گسترده ای جایگزین بیمه نامه های عمر معمولی یا مختلط پس انداز گردیده و به دلیل مزایای بسیار زیاد آن، به شکل روز افزونی مورد استقبال قرار گرفته است.

 

بیمه نامه های تمام خطر ماشین آلات

بر اساس قرارداد منعقده با شرکت لیزینگ کارآفرین، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که از آن شرکت بابت خرید ماشین آلات سنگین ساختمانی، راهسازی و ... وام های لیزینگ دریافت می کنند، بیمه نامه های تمام خطر اینگونه ماشین آلات را از شرکت عصر امین کارآفرین دریافت می نمایند. در این بیمه نامه ها، ماشین آلات خریداری شده تا مدت وام یا پس از آن در برابر کلیه خطرات و حوادثی که در محل کارگاهها یا پروژه های ساختمانی، راهسازی، معادن و ... ممکن است بروز نماید و به اینگونه دستگاهها خسارت وارد کند، تحت پوشش بیمه می باشد.

 

بیمه نامه های عمده دیگری که در شرکت عصر امین کارآفرین صادر می شود عبارتند از :

بیمه نامه های مسؤلیت کارفرما در مقابل کارکنان برای بانک کارآفرین

بیمه نامه های مسؤلیت پیمانکاران طرف قرارداد بانک کارآفرین در مقابل اشخاص ثالث و کارکنان

بیمه نامه های مهندسی تمام خطر مقاطعه کاران (C.A.R) جهت بانک کارآفرین

جمعه ٠٣ ارديبهشت ١٤٠٠


پیوندهای اقتصادیآمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3837 | بازدید امروز : 256 | کل بازدید : 611267 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 

 کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت سرمایه گذاری بانک کارآفرین تعلق دارد. Privacy Policy / Copyright © 2013 - 2014, Karafarin Investment Group