دسترسی سریع


جستجو


 

  

صفحه اصلی > شرکتهای هم گروه > بیمه عصر امین کارآفرین > انواع بیمه > اشخاص > بیمه عمر و سرمایه  
بیمه عمر و سرمایه

بیمه عمر و سرمایه


پدیده ای نو در صنعت بیمه


از امکانات کم نظیر کاربری بیمه در جهان دسترسی خواهید یافت.انتخاب امروز شما موجب تأمین مالی خانواده و بهره مندی از بهترین بازارهای سرمایه گذاری در ایران خواهد شد، زیرا بیمه عمر و سرمایه گذاری با هدف ایجاد دو نوع تأمین همزمان یعنی، عمر و آتیه، مطابق با استانداردهای جهانی بیمه گری طراحی شده است.


ویژگی های قرارداد:


بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه کار آفرین، بیمه است که همزمان با بیمه نمودن عمر شما امکانات متنوع سرمایه گذاری ذخائر حق بیمه و پرداخت های شما را در سبد سرمایه گذاری خود متشکل از مطمئن ترین بازارهای سرمایه گذاری، در دسترس شما قرار می دهد تا در صورت تحقق خطر از کارافتادگی، فوت و یا پس از انقضای مدت بیمه، شما و خانواده از تأمین مالی مورد نیاز برخوردار شوید.


مقابله با تورم:


برای جبران بخشی مهم از آثار منفی تورم براندوخته و سرمایه فوت بیمه نامه، با استفاده از برنامه نرم افزاری، مکانیزم تعدیل سرمایه و حق بیمه در این بیمه نامه پیش بینی شده است.


انعطاف پذیری:


در بیمه عمر و سرمایه گذاری شما می توانید سرمایه و یا حق بیمه خود را به هر میزان و در هر زمان که مایل باشید افزایش یا کاهش دهید،‌تا پوشش بیمه شما متناسب با نیاز شما در آن زمان باشد.


برداشت از بیمه:

 

سود حاصل از سرمایه گذاری حق بیمه های پرداختی، متعلق به خودتان است و می توانید در مواقع اضطراری از حساب خود به صورت نقد و یا وام برداشت نمایید.

 

ضمانت بیمه:

 

بیمه نامه شما به تدریج با ایجاد اندوخته حاصل از سرمایه گذاری تبدیل به ضمانت نامه های معتبر مانند سایر اسناد مالی در معاملات،کار و زندگی شما خواهد شد.

 


 

معافیت مالیاتی:

 

سرمایه بیمه عمر و سرمایه گذاری شما همواره به هر میزان از معافیت مالیاتی برخوردار است.مبلغ قابل پرداخت در صورت فوت به ذینفع شما تابع قانون ارث نخواهد بود.(ماده 136 قانون مالیاتهای مستقیم).

 

معافیت از پرداخت حق بیمه:

 

در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه شده، قبل از سن 60 سالگی،بیمه گذار از پرداخت حق بیمه برای باقی مانده مدت بیمه معاف خواهد شد.

 

مزایای استثنایی

 

همراه با بیمه عمر و سرمایه گذاری می توانید از مزایای بیمه حوادث در صورت فوت تا چهار برابر سرمایه بیمه عمر برخوردار شده و نیز می توانید خود را در مقابل هزینه های سنگین بیماریهای صعب العلاج مانند، سکته قلبی، سکته مغزی، سرطان، پیوند اعضا، عمل جراحی کرونر و قلب باز بیمه نمایید.

 

 

شما می توانید ذخیره انباشته شده بیمه عمر و سرمایه گذاری خود را به صورت یکجا دریافت نموده و یا آن را تبدیل به یکی از انواع بیمه نامه های مستمری برای تأمین دوره بازنشستگی خود نمایید.

 

 

با پرداخت یک حق بیمه دو عضو خانواده می توانند از مزایای کامل بیمه عمر و سرمایه گذاری بهره مند گردند.

 

سود حاصل از سرمایه گذاری :

 

ذخیره بیمه نامه که پس از کسر هزینه های بیمه گری از حق بیمه پرداختی شما بوجود می آید در سبد بزرگ سرمایه گذاری بیمه کارآفرین با توجه به مقررت حاکم در سرمایه گذاری مؤسسات بیمه در بازارهای مختلف با رعایت حداقل ریسک و حداکثر بازدهی به کار گرفته می شود. حداقل بازده سرمایه گذاری سالانه برای ده سال آینده کمتر از 15 درصد نخواهد بود.

 

شرایط پرداخت حق بیمه:

 

پرداخت حق بیمه ، بیمه عمر و سرمایه گذاری به صورت سالیانه می باشد.مبلغ حق بیمه با توجه به قدرت پرداخت بیمه گذار تعیین می گردد. در صورت اخذ بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری در قالب قرارداد گروهی ، پرداخت اقساطی حق بیمه نیز امکان پذیر می باشد.

جمعه ٠٣ ارديبهشت ١٤٠٠


پیوندهای اقتصادیآمار بازدید
 بازدید این صفحه : 7426 | بازدید امروز : 230 | کل بازدید : 611241 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 

 کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت سرمایه گذاری بانک کارآفرین تعلق دارد. Privacy Policy / Copyright © 2013 - 2014, Karafarin Investment Group