دسترسی سریع


جستجو


 

  

صفحه اصلی > شرکتهای هم گروه > بیمه عصر امین کارآفرین > انواع بیمه > مسئولیت > فعالیت تولیدی، خدماتی و تجاری 
فعالیت تولیدی، خدماتی و تجاری

بیمه مسؤلیت کارفرمایان در برابر کارکنان:

موضوع این پوشش بیمه ای، مسؤلیت مدنی کارفرما در مقابل خسارت جانی وارد به کارکنان در محل کارگاه و در حین کار می باشد. در این نوع بیمه کارفرمایان در محیط های کار ‌از کارگاههای کوچک تا بزرگترین کارخانه ها و مجتمع های صنعتی می توانند مسؤلیت خود در قبال کارکنان، کارگران و پرسنل را بیمه نمایند. در اینصورت چنانچه در محیط کار یا اماکن وابسته به آن برای کارکنان، کارگران یا پرسنل شاغل حادثه ای رخ دهد و منجر به صدمات بدنی، نقص عضو و یا خدای نکرده فوت این افراد بشود و مسؤلیت آن بر عهده کارفرما باشد، کلیه هزینه های پزشکی و غرامت نقص عضو یا فوت بر اساس قانون و مبالغ بیمه شده در بیمه نامه از طرف شرکت بیمه به زیاندیده پرداخت می شود.

 

 

بیمه مسؤلیت کارفرما و پیمانکاران در مقابل اشخاص ثالث:

در این نوع بیـمه، مسؤلیت مدنی کارفرما یا پیمانکار یک پروژه خاص در مقابل اشخاص ثالث تحت پوشش قرار می گیرد و خسارتهای جانی و مالی وارد به اشخاص ثالث از طرف شرکت بیمه جبران می شود. در این نوع بیمه علاوه بر خسارتهای جانی شامل صدمات بدنی، نقص عضو، فوت و هزینه پزشکی، چنانچه اموال یا دارایی های اشخاص ثالث نیز دچار خسارت شود و کارفرما یا پیمانکار قانونا˝ مسؤل آن باشد، خسارت آن از طرف شرکت بیمه به زیاندیده پرداخت می شود.

دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩


پیوندهای اقتصادیآمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3723 | بازدید امروز : 293 | کل بازدید : 597079 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 

 کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت سرمایه گذاری بانک کارآفرین تعلق دارد. Privacy Policy / Copyright © 2013 - 2014, Karafarin Investment Group